Sayfalar

PostHeaderIcon Bana Nefes Alan Hiç Bir Canlıyı Sevme Şansı Vermediler, İncir Reçeli – Final (Ağlatan) Sözleri

Bana Nefes Alan Hiç Bir Canlıyı Sevme Şansı Vermediler, İncir Reçeli – Final (Ağlatan) Sözleri

Bana Nefes Alan Hiç Bir Canlıyı Sevme Şansı Vermediler, İncir Reçeli - Final (Ağlatan) Sözleri

Bana Nefes Alan Hiç Bir Canlıyı Sevme Şansı Vermediler, İncir Reçeli - Final (Ağlatan) Sözleri

Buldum seni aşkım, aç gözlerini yalvarırım aç gözlerini, affet beni, ben de diğerleri gibi davrandım, lütfen yalvarırım aç gözlerini … Aç ve beni affet aşkım, ölümsüzsün artık.

+ Hoşgeldin hayatım

– Buldum seni !

+ Çıkar beni burdan .. Babam bu hastalığı evimize taşıdığında ben daha doğmamışım, annem aylarca bana emzirdiğinin süt olduğunu sanmış. Gerçeği öğrenince; hem babamın aldatmasına hem de beni zehirleyişine dayanamadı ve tedaviyi bıraktı.İntihar etti dediğimde yalan söylememiştim.

Bende annemin yolundan gittim. Herkesin hastalığını yüzüne vurarak yaşayacağın uzun bi ömürdense, herkesmiş gibi davranarak yaşanan kısa bi ömür daha iyiydi sevdiğim.. Doktorlar soğuk algınlığından öleceğimi söylediler. Ne komik dimi? Bu hastalık insanı önce yaşarken öldürüyor, bana nefes alan hiçbir şeyi sevme hakkı vermediler.. Ben de İncir Reçeli’ni sevdim. İncir Reçeli sendin aşkım, şimdi kapat gözlerini .. Yapacağın güzel şeyleri düşün, beni unut demeyeceğim çünkü ben seni unutamazdım. Ama sakın hayata küsme. Ben yaptığın her şeyde yanında olacağım. Sabah yine radyonun sesiyle uyanıcaksın.enerjiyle yatağından fırlayıp radyoyu kısıcaksın. Sonra pencereyi açıp dışarı doğru geriniceksin. Dışarda hikayelerini anlatmanı bekleyen binlerce hayat var, hepsi de anlaşılmayı bekliyor benim gibi. Yaz aşkım; hiç durmadan yaz. Birbirlerini anlat onlara. Birbirlerine değerek, dokunarak yaşayabilmenin güzelliklerini anlat .. Birbirlerine karışmayı anlat .. Yaşam savaşı içinde yaşamayı, yaşatmayı unuttuklarını anlat. Sevişmeyi anlat onlara .. En zor anlarda bile hiç ayrılmamacasına tek vücut olabilmeyi anlat. Yalnız yürümek zor, kolayını anlat. Aç artık gözlerini aşkım .. Söz veriyorum her şey çok güzel olucak .. Ben sana karıştım aşkım .. Artık daha güçlüsün ..

Bi gün şöforün aniden camı açabileceğini anlat …
Bana Nefes Alan Hiç Bir Canlıyı Sevme Şansı Vermediler, Bende Suyu Sevdim. “Can Suyum” Sendin “AŞKIM”..İncir Reçeli - Final (Ağlatan) Sahneleri - İncir Reçeli - Final (Ağlatan) Sözleri

15.015 Okuma


6 Yorum “Bana Nefes Alan Hiç Bir Canlıyı Sevme Şansı Vermediler, İncir Reçeli – Final (Ağlatan) Sözleri için.. ”

 • Maqi says:

  Çok güzel, teşekkürler.

 • Admin says:

  Sana Dokunmak Ölüme İnat Gibi…

  İncir Reçeli Sözleri

 • Admin says:

  Gittiğin günden beri tenimde faili meçhul parmak izleri…
  Asılı bıraktın hayatın ortasında, şimdi tek dayanağım paslı bir çivi…

  İNCİR REÇELİ

 • Admin says:

  “İnsanları yağmurda araba camlarındaki su damlalarına benzetirim. Tek başına yavaşken arkasından gelen bir damlayla birleşip güçlenirler ve hızlanırlar.İnsanlar bencil,saf.. Herşeyin bir sonu oldugunu bilmiyorlar. Şoförün birden camı açabileceğini bilmiyorlar…”

  İncir Reçeli Replikleri

 • Admin says:

  Hiç yadırgamadım yüzünü, inan çok tanıdık… Gönlüme hoşgeldin sevdiğim, kusura bakma ortalık biraz dağınık…

  İncir Reçeli

  Gönlüme Hoşgeldin Sevdiğim

 • Ferhat says:

  Çok güzel, Teşekkürler. .

Hadi Sende Ekle

Site İçi Arama
Adsense